Ознайомтеся з рекомендаціями наших клієнтів

Сила бренду Чесні умови Висока комісія

Додайте Firmao до свого портфоліо! Перепродавайте, налаштовуйте, впроваджуйте та отримуйте прибуток до:

50% з кожного продажу

100% з будь-якої додаткової послуги

Понад 18 000 партнерів
по всьому світу отримують прибуток за допомогою продуктів Firmao

Підходить для веб-розробників та бізнес-консультантів

А також для CRM-інтеграторів, бізнес-тренерів, фахівців з діджиталізації та інших спеціалістів ІТ-бізнесу.

Які переваги ви отримаєте, ставши партнером Firmao?

Прості та зрозумілі умови партнерської програми, відсутність вступних внесків та прихованих витрат, а також швидкозростаючий SaaS продукт.

Висока комісія

Ви отримуєте до 50% комісії з кожного продажу. І 100% з будь-яких додаткових послуг, які ви надаєте клієнтам Firmao.

Стартовий бонус!

Так! Ви отримуєте кредит на 1000$, який можна витратити на перші продукти Firmao та покрити початкові витрати на стартап

Безкоштовні ліди!

Ми надішлемо вам потенційних або існуючих клієнтів, яким потрібно налаштувати, кастомізувати або просто придбати Firmao. Ви можете отримувати ліди з різних країн, окрім країни вашої початкової реєстрації.

Безкоштовні копії Firmao для вас

Ви отримуєте преміум-підписку NFR Firmao одразу після реєстрації абсолютно безкоштовно! Розкажіть про Firmao своїй команді та відкрийте для себе безмежні можливості нашого продукту.

Маркетингова підтримка

Незалежно від того, чи включає ваша маркетингова стратегія лише онлайн-рекламу, чи ви також організовуєте офлайн-заходи, у нас є відповідні маркетингові ресурси для вас: презентації, порівняльні таблиці, технічні документи, сертифікати, логотипи, бейджі тощо. Кваліфіковані партнери також можуть використовувати наші офіційні блоги, соціальні медіа-канали та навіть послуги розсилки для більш широкого охоплення аудиторії

Продукт, в який ви точно закохаєтесь!

10 000 000+ організацій обрали Firmao

Firmao system

Набір з 5 ключових інструментів для бізнесу

Сучасне рішення для сучасної компанії. Повний набір інструментів для співпраці, управління продажами, просування, залучення та розвитку. Все в одному продукті. Дізнайтеся більше про Firmao.

Безкоштовно для наших партнерів

Ви отримуєте найвищу підписку Firmao безкоштовно! Дізнайтеся, що Firmao може зробити для вашої компанії та підніміть вашу продуктивність на абсолютно новий рівень.

Викликає сильну залежність

Призначте нове завдання колезі, зателефонуйте клієнту, підготуйте розсилку - і все це в межах вашого Firmao. Комфортна робота щодня в одному місці викликає сильне звикання.

Користується попитом

Більше 10 000 000+ користувачів Firmao по всьому світу, і ми тільки починаємо. Продукт ідеально задовольняє попит на організацію цифрового робочого простору великих, середніх та малих компаній.

Бути партнером Firmao - це чудовий досвід

Не просто партнер, а друг

Партнерська мережа Firmao - це глобальне співтовариство відкритих підприємців, ІТ-фахівців, бізнес-аналітиків і розробників, об'єднаних ідеєю створення кращого універсального програмного рішення для бізнесу по всьому світу. Як постачальник, ми прагнемо допомогти нашим партнерам розвиватися і досягати найвищих рівнів прозорості та продуктивності

Networking

Партнерство - це не просто продажі. Кожен партнер - це наш дорогий друг, якого ми завжди запрошуємо до активної участі в розробці дорожньої карти продуктів Firmao, вебінарах або офлайн-заходах, таких як виставки та семінари. Нерідкі випадки, коли партнери з однієї або різних локацій об'єднуються і успішно реалізують проекти Firmao разом

Виняткові умови

Довіра і прозорість мають вирішальне значення для побудови міцного і взаємовигідного партнерства. Партнерська програма Firmao проста і зрозуміла. Немає ніяких вступних внесків, ніяких прихованих витрат. Переваги та вимоги до статусу кожного партнера справедливі і незмінні

Промо допомога

Ми розробляємо та підтримуємо маркетингові ресурси для наших партнерів, щоб полегшити їх просування - як онлайн, так і офлайн. Презентації продуктів, порівняльні таблиці, технічні документи, сертифікати, логотипи, бейджі - у нас є все!

Навчання та підтримка

Як партнер Firmao, ви отримуєте безкоштовну копію продукту для тест-драйву всіх функцій і модулів. Ви також матимете доступ до документації та API продукту. Ми організовуємо безкоштовні вебінари для наших клієнтів та партнерів і тримаємо вас в курсі всіх оновлень продукту та кампаній зі знижками протягом року.

Історії успіху партнерів

Читайте відгуки наших партнерів про те, як Firmao допомогла їм трансформувати свій бізнес і досягти успіху. Бути партнером Firmao - це круто.

Зареєструйтесь, щоб почати отримувати прибуток!

Ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни і відповімо на будь-які додаткові питання, які у вас можуть виникнути.

1. Пройдіть навчання

Отримайте безкоштовну преміум-підписку, пройдіть безкоштовний курс для нових партнерів та розблокуйте стартовий бонус $1000. Вивчайте наші курси для відділів продажів або розробників, щоб розширити свої знання про Firamo.

2. Почніть просувати Firmao

Отримайте безкоштовну преміум-підписку, пройдіть безкоштовний курс для нових партнерів та розблокуйте стартовий бонус $1000. Вивчайте наші курси для відділів продажів або розробників, щоб розширити свої знання про Firmao.

3. Отримуйте прибуток

Перепродавайте підписки або ліцензійні ключі, надавайте додаткові послуги своїм клієнтам Firmao! Досягніть цільового показника продажів, щоб отримати вищий партнерський статус, щоб заробляти більше та отримати ще більше переваг.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ПАРТНЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ!

18 000+ партнерів по всьому світу вже отримують прибуток, перепродуючи Firmao або надаючи додаткові послуги

Firmao

Firmao - розробник програмного забезпечення. Ми створюємо видатні продукти, які завоювали довіру і лояльність на багатьох ринках!

Попит на рішення Firmao зростає. Про всіх нинішніх і майбутніх клієнтів Firmao необхідно піклуватися.

Ми передаємо запити на реалізацію проектів Firmao безпосередньо нашим Партнерам, які можуть запропонувати індивідуальний підхід і заробити на наданих послугах кінцевому користувачеві.

Залишилися питання?
ось короткий список поширених запитань

Яка вартість членства в партнерській програмі Firmao?
Немає членських та стартових внесків
Чи є якісь цілі продажів, про які слід пам'ятати?
Існує три партнерські рівні: Бронзовий, Срібний та Золотий. Кожен партнерський рівень має свої переваги та вимоги. Для Бронзового партнерського рівня немає мінімальних цілей з продажу (проте для Срібного та Золотого встановлені цілі з продажу).
Не впевнений, що Firmao є правильним рішенням для моїх клієнтів. Чому саме Firmao?
Firmao пропонує широкий спектр бізнес-інструментів, які можуть допомогти вашим клієнтам вести бізнес на абсолютно іншому рівні. Один продукт може вирішити багато проблем, з якими ваші клієнти стикаються щодня. Доступні ціни та миттєвий прибуток з кожного продажу - це безпрограшний варіант для вас і ваших клієнтів
Як отримати партнерську комісію?
Партнерська програма Firmao - це проста програма для реселерів. Партнери Firmao можуть купувати ліцензійні ключі та комерційні підписки зі знижкою (20%, 40% або 50% в залежності від вашого статусу партнера Firmao) і перепродавати їх кінцевим користувачам за повну ціну (фактично, ваша знижка партнера Firmao - це ваш прибуток).
У мене немає власного відділу продажів, але ми маємо відмінні технічні навички. Чи можу я приєднатися до партнерської програми?
Firmao поставляється з більш ніж 35 різними інструментами, і це дає вам величезну можливість обслуговувати всю компанію, а не конкретний відділ або групу співробітників. Якщо ви спеціалізуєтесь на CRM, Firmao дає вам чудову можливість розширити ваші послуги до інтранету та спільної роботи. Якщо ваша спеціалізація - інтранет і внутрішні комунікації, ви можете розширити свої послуги в CRM і управлінні проектами. Firmao On-Premise налаштовується, а це означає, що ви можете отримувати прибуток, надаючи послуги з доданою вартістю.

Подати заявку

! Будь ласка, переконайтеся, що ви використовуєте робочу адресу електронної пошти, яка представляє вас як співробітника компанії (@gmail.com, @aol.com або інші адреси, що не відносяться до компанії, не приймаються). Уникайте використання рольових та загальних електронних адрес (admin@, info@ тощо)

Ведіть свій бізнес успішно з Firmao


В мене є реферальний код
Реєструючись Ви підтверджуєте правила системи Firmao. Повна ціна.


Записатись на презентаціюpreview