CRM для фотоелектричної компанії

Опубліковано: 23.12.21CRM

Система Firmao розроблена для підтримки процесів вашої компанії. Firmao успішно використовується багатьма компаніями фотоелектричної промисловості, як в обслуговуванні клієнтів, продажах, так і в установці PV.

Якщо вам цікаво, як система Firmao допомагає вам вести цей тип бізнесу, прочитайте статтю нижче та дізнайтеся більше про ключові сфери фотоелектричної промисловості!

Що таке фотовольтаїка?

Фотовольтаїка – це область, яка займається перетворенням сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричного явища. Це одна з галузей, яка зараз переживає інтенсивний розвиток і, як очікується, найближчим часом буде все більш поширеною. На кінець 2006 року в усьому світі було встановлено 1581 МВт фотоелектричних панелей із загальною потужністю 6890 МВт. Через п'ять років, у 2011 році, було встановлено 27 650 МВт сонячних батарей, а сукупна потужність зросла до 67 350 МВт.

З чого почати?

Система Firmao допомагає співробітникам контролювати процеси продажів, вести календар монтажу та обслуговування обладнання. При впровадженні CRM-системи в фотоелектричній компанії необхідно створити базу даних клієнтів, до якої матимуть доступ продавці та інсталятори. Важливо, що кожна людина, яка працює в компанії, має доступ до необхідної інформації і при цьому не бачить всю стратегічну інформацію. Приступаючи до роботи в Firmao, переконайтеся, що дозволи, надані працівникам, добре продумані.

Чіткий графік

Чіткий графік замовлень на установку PV дозволить Вам контролювати розподіл роботи Ваших монтажників, а також реально оцінити час монтажу та уникнути запізнення Ваших співробітників на прийом. Співробітники матимуть легкий доступ до списку замовлень на день і їм буде легше виконувати свої обов’язки.

Процес продажу

Система дозволяє створювати замовлення на необхідну продукцію від постачальників, а також формувати пропозиції для своїх клієнтів. Ви можете створювати повні або варіативні пропозиції для польських чи іноземних контрагентів. Додайте вкладення, щоб збагатити пропозиції. Firmao також дозволяє виставляти різні типи рахунків-фактур, таких як рахунок-фактура з ПДВ, рахунок-фактура на авансовий платіж або рахунок-проформа. Ви знайдете всі документи в одному місці, що дозволить зберегти порядок і зручний пошук необхідної інформації.

Інформація споживача

CRM дозволяє зберігати всю інформацію про розмови з клієнтами, угоди, надані знижки, заплановані дати контактів або видані документи. Firmao дозволяє надсилати та отримувати електронні листи безпосередньо з системи. Це робить листування та надсилання документів ще простіше.

Апаратний модуль

Записи обладнання дозволять запам'ятати дати технічного обслуговування. Додавання обладнання до замовлень дозволить вам керувати часом його роботи, а також уникнути колізій, тобто використання одного обладнання для кількох завдань одночасно.

Система CRM для фотовольтаїки допоможе вам вести та управляти своїм бізнесом і підвищити задоволеність клієнтів. Спробуйте Firmao протягом 14 днів і поспілкуйтеся з нашими аналітиками, які допоможуть вам реалізувати рішення та налаштувати його відповідно до ваших потреб.

Author Avatar Себастьян Чубак

Головний операційний директор. Відповідає за нагляд за всіма аспектами операційної діяльності компанії. Він має великий досвід роботи в індустрії програмного забезпечення CRM і успішно керує командами з розробки продуктів, маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів. Він відповідає за формування знань і обізнаності про Firmao серед клієнтів.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao