CRM для виробничої компанії

Опубліковано: 23.12.21CRM

Шукаєте CRM для управління відносинами з клієнтами у виробничій компанії? Перевірте Firmao, яка підтримує виробників машин, меблів, вікон, дахів та багато іншого.

Перетворіть контакти на контракти

За допомогою Firmao CRM ви можете спланувати шлях клієнта від першого контакту до розміщення замовлення та підписання контракту. Незалежно від того, що виробляє ваша компанія, у Firmao ви можете створити скільки завгодно процесів продажу та адаптувати їх до специфіки вашої компанії.

Автоматизуючи весь шлях продажів, ваші продавці не пропустять жодної дії в процесі обслуговування клієнтів. З Firmao CRM ви візьмете під контроль процес продажів.

Підвищення якості обслуговування клієнтів


Продавець у виробничій компанії щодня обдзвонює клієнтів, призначає зустрічі з продавцями, веде облік замовлень, складає звіти та звітність. Іноді достатньо того, що він/вона забуде вчасно зателефонувати клієнту, і той купить у конкурента.

З Firmao для виробничих компаній ви матимете огляд історії взаємодії з вашими клієнтами – здійснені дзвінки, надіслані електронні листи, примітки, пропозиції, замовлення та угоди про співпрацю. Завдяки високій автоматизованості процесу продажів і обслуговування система Firmao допоможе підвищити якість відносин з клієнтами. Ви ніколи не забудете знову надіслати пропозицію клієнту, і всі дані клієнта будуть доступні в одному місці онлайн 24 години на добу.

Збільшення та розвиток продажів

Незалежно від того, чи хочете ви зосередитися на обробці вхідних замовлень чи активно шукати нових клієнтів. CRM-система Firmao для виробничої компанії має пом’якшити продавців від повторюваних дій, щоб вони мали більше часу для підвищення ефективності своїх продажів.

Впровадження CRM для виробничої компанії допоможе вам спланувати продажі та заощадити час на продажах. Пропозиція для клієнта буде підготовлена миттєво завдяки шаблонам документів, послідовності повідомлень допоможуть надсилати нагадування клієнтам, а завдання не дозволять забути про зустріч.

Слідкуйте за своїми цілями


Завдяки CRM ви можете постійно стежити за прогресом ваших продавців у формі чіткої та точної воронки продажів. Ви також маєте постійний доступ до обширної статистики та діаграм, створених у режимі реального часу.

З Firmao ви створюєте вимірні та передбачувані продажі. Ви встановлюєте командні та індивідуальні цілі для своїх продавців, і на основі даних, введених у систему, Firmao автоматично готує звіт про продажі. Завдяки цьому ви можете швидко перевірити кількість контактів, вартість пропозицій і замовлень, а також переконатися в ефективності продажу товару.

З Firmao ви будете приймати ділові рішення на основі фактів і даних.
Author Avatar Себастьян Чубак

Головний операційний директор. Відповідає за нагляд за всіма аспектами операційної діяльності компанії. Він має великий досвід роботи в індустрії програмного забезпечення CRM і успішно керує командами з розробки продуктів, маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів. Він відповідає за формування знань і обізнаності про Firmao серед клієнтів.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao