CRM для B2B

Опубліковано: 23.12.21CRM

Шукаєте ІТ-інструмент для керування продажами B2B? Перевірте Firmao CRM, який допоможе вам контролювати процес продажів.

Візьміть під контроль процес продажів B2B

Процес продажу B2B часто є складним, займає багато часу та залучає кілька зацікавлених сторін. Багато змінних і висока вартість транзакції в B2B дозволяють легко втратити потенційного клієнта, а разом з ним і цінну можливість продажу.

З допомогою Firmao ви не втратите контроль над процесом продажів B2B.

Ви охопите хаос продажів – точно сплануйте свою торговельну діяльність, виконуйте її крок за кроком і вимірюйте результати своїх дій. В результаті ви уникнете помилок і не втратите клієнтів, зацікавлених у вашій пропозиції. За допомогою Firmao CRM для B2B ви можете створити скільки завгодно процесів продажів.

Підвищення якості обслуговування клієнтів

Управління стосунками та високоякісне обслуговування мають вирішальне значення для продажів B2B. З Firmao ви покращите якість обслуговування шляхом централізації продажів. У CRM для B2B ви матимете огляд контактів телефону та електронної пошти вашого клієнта, а ваші продавці та менеджери облікових записів матимуть доступ до домовленостей про співпрацю. Ви ніколи не забудете знову написати електронного листа клієнту після зустрічі, і всі нотатки будуть доступні для всієї команди.

Підвищення продуктивності праці

Неважливо, наскільки велика ваша команда продажів – не дозволяйте своїм продавцям займатися заповненням документів замість того, щоб займатися продажами! Впровадити систему CRM, яка розвантажить їх від повсякденних справ і дозволить зосередитися на підвищенні ефективності продажів.

З допомогою Firmao ваша команда працюватиме швидше та ефективніше. Шаблони повідомлень дозволити вам для автоматизації деяких комунікацій з клієнтами, інтеграція з VOIP дозволяє швидко контакт, і завдяки в завдання, продавці може планувати їх наступний контакт з клієнтами, які вони не забудуть, завдяки функції календаря.

Дізнайтеся, що таке можливість продажу

Нестача хороші показники та інструмент для оцінки продажів — це найпростіший спосіб зазнати невдачі. Коли ви не знаєте, на чому базувати роботу вашої команди, ви не можете передбачити, якими будуть результати продажів. Щоб підвищити передбачуваність вашого бізнесу, вам потрібно знати, які ключові показники продажів – скільки клієнтів у вас буде, які саме та якої цінності.

За допомогою Firmao ви не тільки опишете процес продажів, але й виміряєте продажі. Ви знатимете, де втікають потенційні клієнти, які частини процесу потребують виправлення, і ви краще оціните, чи те, що робить ваша команда продажів, йде в правильному напрямку.

Впровадьте Firmao CRM для B2B, і ви побудуєте вимірні та передбачувані продажі!
Author Avatar Себастьян Чубак

Головний операційний директор. Відповідає за нагляд за всіма аспектами операційної діяльності компанії. Він має великий досвід роботи в індустрії програмного забезпечення CRM і успішно керує командами з розробки продуктів, маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів. Він відповідає за формування знань і обізнаності про Firmao серед клієнтів.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao