Excel або CRM: що вибрати?

Опубліковано: 04.08.21CRM

Іноді до нас звертаються клієнти, які раніше вели бізнес тільки в Word і Excel. Однак, оскільки компанія росла швидше, клієнт вирішив використовувати програмне забезпечення CRM. чому Адаптувати бізнес під свої потреби. І найголовніша потреба будь-якої компанії – модернізуватися та розвиватися.

Немає вимог, яким CRM від Firmao не могла б відповідати.

Кілька днів тому поріг нашої компанії переступив клієнт, який досі не мав досвіду роботи з CRM-системою. Він хотів відмовитися від таблиць Exel, але не був упевнений, що ми задовольнимо всі його вимоги. Він хотів, щоб система могла створити базу даних підрядників таким чином, щоб уся ключова інформація, яку можна було визначити під час першої зустрічі, була видима на рівні деталей даного підрядника. Звучить як великий виклик? Не для Firmao! ми створили «Додаткові поля» — запитання, які були спрямовані потенційним клієнтам під час першої зустрічі та їхні відповіді.

Крім того, для покращення відносин з клієнтом ми запропонували інтеграцію з обліковим записом електронної пошти, а також можливість надсилання SMS-повідомлень з рівня системи Firmao, що клієнт сприйняв з великим ентузіазмом!

Працюй старанно, грай жорстко!

Важка праця окупається. Швидкий контакт з клієнтами, прайс-пропозиції кількох фірмових прайс-листів, які виявилися хітом, а також рішення з клієнтами змусили клієнта довіритися нашій компанії, пропрацювавши з нами 2 роки!

Які ваші вимоги? Як ви думаєте, чи зможемо ми їх зустріти? Перевірте нас!

Запрошуємо вас слідкувати за нашими Facebook сторінку новин і читайте інші записи на нашому блог.

Author Avatar Рафал Намєцінський

Головний виконавчий директор. Задає напрямок розвитку Firmao. Під його керівництвом Firmao CRM стала однією з провідних систем CRM у Польщі. У блозі він ділиться думками про останні тренди індустрії CRM, дає поради щодо впровадження та використання CRM-систем.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao