CRM для малого бізнесу

Опубліковано: 22.12.21CRM

Шукаєте рішення для команди продажів не більше 10 осіб? Дізнайтеся, як Firmao може вам допомогти!

Firmao — це готова система управління продажами та обслуговуванням клієнтів

Найкращі практики та інструменти, які протягом багатьох років допомагають компаніям малого бізнесу з різних галузей ефективно управляти відносинами з клієнтами, були включені в систему Firmao.

Скористайтеся набором готових рішень і подивіться, як вони допоможуть вашій організації. Ваша компанія може використовувати систему Firmao багатьма способами – ось ключові сфери.

Всі елементи системи доступні для вашої компанії

  • Комунікація в команді та з клієнтом
  • Зручна для читання статистика
  • Управління процесом продажу
  • Прогнозування продажів
  • Сегментація клієнтів
  • Цілі та система показників
  • Управління знаннями
  • Інтеграції

CRM, яка росте разом з вами!

Вам не потрібні великі інвестиції, щоб почати використовувати CRM у своїй організації. Проста білінгова модель залежить лише від кількості користувачів, які користуються системою, а нові функції, які ми запроваджуємо, доступні всім клієнтам. Тому, коли ваш бізнес розвиватиметься, вам не знадобиться інший інструмент. Періодично в Firmao CRM з’являються більш розширені функції для підтримки компаній в управлінні продажами.

Firmao — це більше, ніж просто CRM

Заради доступу до сучасних інструментів і знань про те, як їх використовувати на практиці, ми надали доступ до безкоштовних онлайн-презентацій та підтримку під час впровадження системи.

Firmao – ваш особистий помічник, який допоможе збільшити продажі.

Подбайте про свій бізнес сьогодні з Firmao CRM.

Author Avatar Себастьян Чубак

Головний операційний директор. Відповідає за нагляд за всіма аспектами операційної діяльності компанії. Він має великий досвід роботи в індустрії програмного забезпечення CRM і успішно керує командами з розробки продуктів, маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів. Він відповідає за формування знань і обізнаності про Firmao серед клієнтів.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao