CRM для маркетингового агентства

Опубліковано: 23.12.21CRM

Firmao допоможе вам викласти все, що стосується залучення клієнтів, щоб ви могли зосередитися на побудові омріяних, цінних і довготривалих ділових відносин.

Ефективне залучення клієнтів

Ми всі знаємо, що залучення нового клієнта займає багато часу та залучає багато людей. Firmao допомагає агентствам структурувати їхні продажі. Таким чином ви точно знаєте, на чому зосередитися, щоб збільшити рентабельність інвестицій.

Час обмежити розчарування

Перекласти вимоги клієнта в коротку пропозицію і створити з цього WOW-ефект - важка і нудна робота.

Найгірше те, що часто ці зусилля потрапляють у смітник, оскільки клієнти люблять ідеї, але не завжди готові їх реалізувати.

Firmao допоможе вам знайти тих, хто готовий співпрацювати, і таким чином заощадить ваш час. Це допоможе вашому агентству почати розвиватися так, як ви мрієте.

Зосередьтеся на правильних речах

Щоб зв’язатися з потенційним клієнтом, іноді потрібно від 7 до 12 спроб зв’язатися.

Переважна більшість здається набагато раніше або, що ще гірше, через переповнену скриньку втрачає повідомлення від зацікавленого клієнта.

З Firmao ви автоматизуєте подальші дії та сповіщення. Таким чином ви більше ніколи не прогавите можливості.

Дотримуйтеся встановлених бюджетів

Збільшення обсягу робіт без оновлення бюджету та графіку швидко перетворює прибутковий проект на нерентабельну трату часу.

Firmao спрощує налаштування та додавання послуг і швидко відображає зміни в обсягах роботи та бюджеті. А за допомогою звітів ви можете легко оцінити додатковий попит клієнтів одним клацанням миші.

Подбайте про свій бізнес сьогодні з Firmao CRM.
Author Avatar Себастьян Чубак

Головний операційний директор. Відповідає за нагляд за всіма аспектами операційної діяльності компанії. Він має великий досвід роботи в індустрії програмного забезпечення CRM і успішно керує командами з розробки продуктів, маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів. Він відповідає за формування знань і обізнаності про Firmao серед клієнтів.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao