Сертифіковані постачальники рішень – хто вони?

Опубліковано: 02.11.22CRM
Certified Solution Providers - who are they?

CRM Certified Solution Providers – це визначення для деяких конкретних компаній.

Оскільки вимоги до CRM з’являються, а також її технологія постійно зростає, компаніям легко застрягти в програмному забезпеченні в пошуках оптимізації або застрягти на його впровадженні. 

І тут на допомогу приходять ці постачальники рішень.

Сертифіковані постачальники рішень CRM пропонують послуги на основі тривалої практики роботи з програмним забезпеченням CRM. Це означає, що вони знають технології постачальника як ніхто інший і мають ідеальні можливості для:

  • Пропозиція вирішення загальних або складних питань
  • Порада щодо оптимізації процедур або функцій
  • Запропонуйте технічні поради та прийоми, які відповідають стратегії CRM, встановленій компанією
  • Допоможіть компаніям покращити свій бізнес на основі стосунків із клієнтами та стратегічних рішень
  • Максимізуйте виконання та переваги програмного забезпечення

Найкраще те, що постачальники рішень CRM також можуть безпосередньо надавати свої знання вашим командам, діючи як провідник між ними та архітекторами CRM. У результаті вони можуть переконатися, що дані правильно реєструються, розуміються та вживаються відповідно до них. Але CSP не можуть впоратися з усіма аспектами CRM – це те, що відбувається, якщо їм потрібно налаштувати програмування відповідно до потреб тих же співробітників.

Відкрийте для себе експертів з CRM

CRM-консультанти-експерти є спеціалістами в складній системі та внутрішній роботі вибраного вами програмного забезпечення, консультанти з CRM відіграють так само важливу, але часто контрастну роль, ніж сертифіковані постачальники рішень. Вони розробляють рішення серед багатьох можливих варіантів, замість того, щоб кодувати систему чи адаптувати її відповідно до вимог компанії, або навіть інструктувати користувачів, як найкраще використовувати програму. Консультанти-експерти з CRM підтримують керівництво в розробці вимог, оскільки планування є таким же важливим, як і впровадження систем. Завдяки поєднанню дизайну та реалізації разом це робить впровадження простішим і зрозумілішим.

Подумайте про сертифікованих постачальників рішень CRM, як про будівельників, будуючи новий будинок. Вони працюють з нуля, втілюючи в життя фундаменти та цегляну кладку. Коли каркас встановлено, йому потрібні дрібніші деталі, щоб справді спроектувати будинок, що може відбутися в тісній співпраці між архітектором або декоратором інтер’єру. 

Ось як ми бачимо CRM спеціалісти і сертифіковані постачальники рішень взаємодіють – співпрацюючи, щоб об’єднати надійну основу та дрібніші деталі відповідно до потреб компанії. Зрештою, успіх є результатом хорошої командної роботи.

Хочете дізнатися більше про експертів з CRM і про те, як вони можуть принести користь вашому бізнесу?

Перегляньте наш детальний огляд тут.

Стаття написана у співпраці з easyCRM.

Author Avatar Себастьян Чубак

Головний операційний директор. Відповідає за нагляд за всіма аспектами операційної діяльності компанії. Він має великий досвід роботи в індустрії програмного забезпечення CRM і успішно керує командами з розробки продуктів, маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів. Він відповідає за формування знань і обізнаності про Firmao серед клієнтів.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao