Міжнародний день кави 2021 – CRM для обсмажувачів кави

Опубліковано: 01.10.21CRM

29 вересня у 20 країнах відзначають Міжнародний день кави, в т.ч. в США, Англії, Швеції та Норвегії. Через два дні, 1 жовтня, ми відзначаємо Всесвітній день кави.

Міжнародний день кави був заснований 5 років тому. Кава родом з Ефіопії, в Європі вона з'явилася приблизно в 16 столітті. Це один із найпопулярніших стимуляторів у світі та основне джерело кофеїну. Його отримують із смаженого насіння вічнозелених кавових дерев у тропіках, створюють чудово ароматний напій з унікальними властивостями.

Кава знімає стрес, покращує кровообіг і додатково знижує ризик діабету. Сьогодні важко уявити повсякденне життя без кави. Він ставить нас на ноги вранці, дає нам енергії після виснажливого робочого дня та супроводжує нас у моменти відпочинку. Кава з нами на кожному кроці, тому її варто цінувати, особливо зараз, у її свято.

CRM для обсмажувачів кави

CRM від Firmao призначений для компаній, що обсмажують каву. Компанія Coffee & Sons, яка впровадила систему Firmao CRM, вдосконалила процеси, що відбуваються в компанії, завдяки чому підрядники та замовлення знаходяться в одному місці, а власники можуть зосередитися на професійному обсмажуванні кави.

Ключові функції:

 • контрагенти в одному місці;
 • плановий робочий час;
 • завдання та проекти;
 • можливість ділитися календарем з іншими користувачами;
 • сповіщення про електронні листи, дзвінки, текстові повідомлення;
 • замовлення викликають зміни в бронюванні;
 • багатоскладовий;
 • калькуляція вартості проектів;
 • автоматичний розрахунок знижок, цін за одиницю;
 • можливість відслідковувати процес продажу;
 • і багато іншого.

CRM для обсмажувачів кави, для чого?

У компанії, яка спеціалізується на обсмажуванні кави, каву потрібно замовляти в правильному місці. У CRM-системі ми можемо додати до товару його виробника та автоматично сформувати замовлення від постачальника.

У реквізитах такого контрагента відображається інформація про ту компанію, з якою ми співпрацюємо: веб-сайт, адреса електронної пошти, контактний телефон та контактні особи. Підрядників можна легко розділити на виробників, партнерів, субпідрядників і замовників, що робить контакт електронною поштою дуже простим.

Кава доставляється попередньо замовленою системою, завдяки інтеграції Firmao з кур’єрськими компаніями.

Власник повинен оплатити доставку, виставити рахунок одержувачу (з налаштованого шаблону) і переконатися, що оплата здійснена. Оплату замовлення можна здійснити автоматично завдяки інтеграції системи з онлайн-платежами. SMSapi / SerwerSMS автоматично нагадує про несплачені рахунки.

Потім здійснюється доставка кави (це підвищує статус запасів), яку має розпакувати відповідна особа з доданим завданням у системі. Ці типи завдань генерують запланований робочий час, який пізніше замінюється фактичним робочим часом. Продукти та партії можна прив’язати до певного завдання.

У Firmao ви можете легко використовувати функцію OCR, система завантажує файл рахунка-фактури та вносить його на склад.

Компанія, що спеціалізується на обсмажуванні кави, використовує піч для кави, яка, представлена як обладнання для Firmao, дозволяє замовляти користувачів для окремих співробітників, проектів і завдань. В результаті складаються графіки роботи не тільки для співробітників, але і для обладнання, яке використовується в процесі обсмажування кави. Зіткнення обладнання також можна ввімкнути в системі, щоб лише певна особа могла використовувати апаратне забезпечення одночасно.

У Firmao є опція, яка дозволяє автоматично відбирати товар з інгредієнтів – кава в зернах + упаковка, яка автоматично оновлює складський документ.

Callpage і Livechat на веб-сайті користувача надають нових одержувачів, які автоматично додаються до системи. Також в системі є можливість написання так званої холодної розсилки.

У Firmao також видається пропозиція для клієнтів, зовнішній вигляд пропозиції адаптується до потреб даної компанії. Після акцепту пропозиції виписується конкретне замовлення, яке надсилається клієнту на електронну пошту (автоматично створюється рахунок).

Каву необхідно запакувати (продажі зменшують запаси) і відправити одержувачам. Кур'єрська компанія, яка співпрацює з даною компанією за допомогою системи Firmao, отримує електронний лист про замовлення, яке підлягає обробці.

Після завершення доставки клієнти можуть насолоджуватися ідеально підготовленим замовленням і чекати інформаційних бюлетенів про нові сорти кави.

Завдяки системі керування компанією стає приємним, а ви можете зосередитись на вживанні кави 🙂

10 переваг кави для здоров'я

1. Кава знімає стрес

Давно відомо, що кава має лікувальну дію. Сам його запах діє на нас заспокійливо. Кому не подобається ранковий запах завареної кави або аромат свіжозмелених зерен, який потім довго витає на кухні. Безумовно, корисні речовини, що містяться в цьому чорному напої, стимулюють наш мозок і знімають стрес.

2. Зменшує ризик депресії

Кофеїн блокує рецептори в мозку, які фіксують інформацію про втому організму, тому ми маємо більше енергії, а усмішка частіше з’являється на обличчі. Крім того, дві чашки кави, які випиваються щодня, здатні захистити нас від депресії, яка стала цивілізаційною хворобою 21 століття.

3. Покращує кровообіг

Доведено, що кава покращує кровообіг. Позитивно впливає на роботу серця і судин. Вживання кави збільшує кровотік у кровоносних судинах майже на 30%. В результаті належним чином насичені киснем клітини працюють ефективніше, а це покращує загальний стан нашого організму.

4. Кава допомагає схуднути

Кава надзвичайно позитивно впливає на обмін речовин – покращує перистальтику кишківника та може сприяти схудненню. Сама кава робить вас стрункішими? Це, звичайно, допомагає в цьому. Він перетворює калорії, які надходять в організм з їжею, в тепло, а не в жирову тканину.

5. Захищає від раку

Каву варто цінувати, оскільки вона знижує ризик захворювання на рак. Це пов’язано з вмістом антиоксидантів, а також з його впливом на розщеплення цукру та регуляцію статевих гормонів. Він здатний захистити від агресивного раку матки та передміхурової залози.

6. Кава містить антиоксиданти

Чи знаєте ви, що чашка справжньої чорної кави містить більше антиоксидантів, ніж склянка свіжого апельсинового або грейпфрутового соку? Ось так! Антиоксиданти уповільнюють процес старіння організму, зупиняючи процес окислення в клітинах нашого організму. Крім того, кавові зерна використовують для створення кремів, лосьйонів, масок і пілінгів. Кавовий настій омолоджує та зміцнює шкіру. Для боротьби з целюлітом використовують кавові пілінги, а для їх зміцнення – ополіскувачі для волосся.

7. Хронічний від УФ-променів

Кава не була створена як розчин для сонцезахисного крему, але її варто випити маленьку міцну чорну перед походом на пляж. Переробні речовини в каві захищають нашу компанію від шкідливого впливу сонця. Поліфеноли, які містяться в кавових зернах, покращують зовнішній вигляд нашої шкіри, зменшуючи плями та покращуючи тон шкіри.

8. Гальмує розвиток карієсу

Ще недавно люди застерігали від шкідливого впливу чорної кави на зуби, а сьогодні її протикарієсні властивості оцінені. Деякі види кави (робуста), випиті в розумних кількостях, здатні захистити нас від карієсу. Також цінні його антибактеріальні властивості.

9. Кава знижує ризик діабету

Дослідження 2009 року показало, що кава знижує діабет на 7%. Це дуже багато, якщо врахувати, що понад 300 мільйонів людей у всьому світі страждають на діабет. Профілактика в цьому питанні необхідна, тому що цукровий діабет – хвороба цивілізації, яка може вразити будь-кого. Всього чашки кави на день достатньо, щоб знизити ризик захворіти.

10. Захищає від хвороби Паркінсона

Досі не знайдено ефективних ліків від хвороби Паркінсона, а як відомо, це неврологічне захворювання, яке значно знижує якість життя. Тепер, завдяки каві, ви можете ефективно знизити ризик зараження нею до 60%. Ключем до успіху є один із головних інгредієнтів кави – кофеїн, який захищає від хвороби Паркінсона при регулярному вживанні.

Які стосунки між кавою та співробітниками Firmao?

У нашому офісі ми маємо доступ до багатьох видів кави, її можна приготувати різними способами, завдяки машині, яка має каву та витягує з неї найкраще. Little goblet подобається команді розробників, яка працює над розширенням функціональності нашої CRM-системи. Але в команді маркетингу є люди, які віддають перевагу розчинній каві і не можуть уявити собі дня без кави.

Компанія піклується про те, щоб її співробітники та клієнти відвідували наш офіс. У такий день, як сьогодні, ми обов’язково святкуємо Міжнародний день кави разом, використовуючи його найкращі властивості.

Author Avatar Дам'ян Яницький

Менеджер по роботі з клієнтами. Експерт з багаторічним досвідом роботи з клієнтами. Фірмао не має від нього секретів. Завдяки безперервній роботі з клієнтами він чудово знає, з якими проблемами стикаються компанії без відповідного програмного забезпечення.

Не забудьте поділитися цією статтею!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Схожі статті

Керуйте своїм бізнесом успішно з Firmao